Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Adam Pawlikiewicz walczy z śmiertelną chorobą. Jednak jak sportowcy, którym dopinguje walczy i wierzy! Pomóżmy !

Dodał: admin Data: 2018-03-27 14:14:38 (czytane: 1392)

Adam Pawlikiewicz to 28 -letni pasjonat futbolu, wieloletni Prezes Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce to osoba, która stara się zwalczać wszystkie stojące na drodze przeszkody uniemożliwiające osiągnięcie celu.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Jak sam twierdzi dobrze radzi sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Chętnie pomaga innym, którzy potrzebują wsparcia, nie potrafi obrócić się plecami do potrzebujących osób. Potrafi zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymywać innych na duchu, jest wyrozumiały i opiekuńczy.  Zawsze radosny, otwarty i pomocny.


Jednak życie jest przewrotne i teraz to Adam musi walczyć i potrzebuje pomocy innych. Jak sam mówi:  "Walka w pojedynkę może być dla mnie przegrana . Dlatego proszę Was pomóżcie mi i zawalczcie razem ze mną"

 

adam_pawlikiewicz.jpg


Białaczka szpikowa rozpoczyna się nagle. Objawy są raczej niespecyficzne, często przypominają infekcję wirusową górnych dróg oddechowych, zapalenie gardła, migdałów i dlatego trudno postawić od razu jednoznaczną diagnozę. Białaczka szpikowa ma przeważnie ciężki przebieg. Objawy narastają w ciągu kilku tygodni i bez leczenia choroba może doprowadzić do śmierci.
W styczniu br. zdiagnozowano u Adama nowotwór złośliwy krwi- Przewlekłą Białaczkę Szpikową. Obecnie przebywa w Świętokrzyskim Centrum Onkologii na oddziale Hematologii i Transplantacji Szpiku, gdzie wdrożono leczenie chemioterapią. Adam chciałby się leczyć za granicą, gdzie choroba jest całkowicie wyleczalna.


Na rzecz Adama Pawlikiewicza można przekazać 1% podatku dochodowego . W zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać KRS Fundacja Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei 0000422283, a w celu szczegółowym koniecznie należy wpisać Adam Pawlikiewicz.

Darowizny prosimy przekazywać na konto: 23 1240 4982 1111 0010 6253 6955 z dopiskiem: „na pomoc i leczenie Adam Pawlikiewicz”

Reklama.


Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.80.87.250

Dodaj komentarz

Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet2_4'@'ajz113.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/config/tv_config.php on line 9
Unable to connect to database