Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

ARiMR uruchamia punkt pomocy technicznej

Dodał: Milena Data: 2018-03-14 09:25:54 (czytane: 732)

Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Busku - Zdroju informuje, że od 15 marca 2018r. w biurze powiatowym ARiMR zostanie uruchomiony punkt pomocy technicznej, w którym rolnicy będą mogli pod nadzorem przeszkolonych pracowników ARiMR wypełnić i wysłać eWniosekPlus.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Jednocześnie informuję, że punkt pomocy technicznej dla rolników w zakresie eWnioskuPlus obsługiwany przez pracowników ARiMR zlokalizowany będzie jedynie w siedzibie biura powiatowego i Agencja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy popełnione przez osoby w innych tzw. „punktach pomocy dla rolników”.

Serdecznie zapraszamy rolników, którzy nie mają dostępu do sieci Internet, do wypełnienia eWnioskuPlus w punkcie pomocy technicznej w Biurze Powiatowym ARiMR, Al. Mickiewicza 27, 28-100 Busko-Zdrój.

Kierownik Biura Powiatowego w Busku Zdroju
Grzegorz Jankowski


Reklama.

Tagi: ARiMR   punkt pomocy technicznej    

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.80.87.250

Dodaj komentarz

Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet2_4'@'ajz113.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/config/tv_config.php on line 9
Unable to connect to database