Strona startowa

Wiadomości - Sport

Maxfarbex Mistrzem II Ligi Futsalu

Dodał: Milena Data: 2018-03-08 16:33:47 (czytane: 3905)

MAXFARBEX w środę udał się do Krakowa by przypieczętować pierwsze miejsce w lidze. Po świetnym meczu w Bochni zawodnicy jechali w świetnych nastrojach, tylko od nich zależało, kto zagra w barażach o 1 Ligę. Buszczanie po raz kolejny zagrali na szóstkę i pewnie pokonali AZS UEK Kraków 6:3.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Porozmawialiśmy po meczu z czołowym zawodnikiem drużyny Tomaszem Armatysem.
R. Wygrywacie drugi raz z rzędu 6:3. Dziś drużyna AZS-u była bezradna. Zagraliście naprawdę dobre spotkanie. Pokuszę się o stwierdzenie, że mecz w Bochni tydzień temu i dzisiejszy to dwa najlepsze mecze w waszym wykonaniu. Zgadzasz się?
Tomasz  Armatys: Dwa ostatnie spotkania pokazały, że stworzyliśmy naprawdę fajny zespół. Wynik obu meczy ten sam, lecz w Bochni do uzyskania korzystnego wyniku walczyliśmy do samego końca, gdzie zaowocowała nasza gra w przewadze, po której strzeliliśmy 5 bramek. W Krakowie natomiast od samego początku kontrolowaliśmy mecz i pewnie sięgnęliśmy po komplet punktów.

R. Pod koniec marca zagracie dwumecz ze Stalą Mielec. On zadecyduje ostatecznie kto zagra w pierwszej lidze. Gracie od początku pod dużą presją, od pierwszej kolejki mówiło się o awansie. Wygranym barażem możecie postawić przysłowiową kropkę nad i. Maxfarbex zasługuję na 1 lige?
Tomasz Armatys: Od samego początku, gdy drużyna została zgłoszona do 2 ligi nie było innej rozmowy niż awans. Teraz gdy mamy go na wyciągnięcie ręki mogę zapewnić ze w meczach barażowych damy z siebie wszystko. Myślę, ze nasza drużyna zasługuje na grę w 1 lidze, mamy doświadczony futsalowo zespół,  a i od strony organizacyjnej mamy wszystko zapewnione i fajnie poukładane.

maxfarbex_2.jpg

maxfarbex3.jpg

maxfarbex1_1.jpg

AZS UEK Kraków – MAXFRABEX Busko Zdrój  3:6

Skład: Jakub Wałach, Marcin Taler(1), Daniel Suchan, Dariusz Kuźma(1), Mateusz Majcherczyk, Adam Imiela, Grzegorz Bizoń(1), Łukasz Mika(1), Tomasz Armatys(1) Rafał Witkowski, Michał Krzemiński

Trener: Wiesław Francuz
Kierownik: Szymon Rewaj
Reklama.

Tagi: maxfarbex   sport   piłka nożna  


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realadmin_3'@'10.254.34.205' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/themes/ponidzie/partials/galeria/galeria_cfg.inc.php on line 9
Unable to connect to database