Strona startowa

Wiadomości - Biznes

Nowy zakład Pracy w naszym powiecie

Dodał: admin Data: 2017-07-28 09:10:06 (czytane: 14739)

Na terenie naszego powiatu w miejscowości Smogorzów 9 km od Buska w stronę Stopnicy przy drodze krajowej 73 niebawem ruszy z produkcją nowa drukarnia tekstylna. Tutaj swój zakład druku ulokowała znana na rynku odzieży reklamowej i zawodowej firma Eudarcap ze Zborówka obok Pacanowa.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Firma od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów odzieży reklamowej i zawodowej. Produkuje swoje wyroby i sprzedaje na rynku krajowym, ale coraz większy udział w sprzedaży stanowi eksport. Obecnie zatrudnienie w firmie znajduje 85 osób. Za miesiąc nastąpi otwarcie filii  zakładu w Smogorzowie gdzie będzie ulokowana drukarnia.

Właścicielem firmy jest Dariusz Kobos i jego zapytaliśmy skąd pomysł na drukarnię nieopodal Buska.Oto co nam odpowiedział:

To nie pomysł, to konsekwencja prowadzenia biznesu i rozwijania sprzedaży na rynki europejskie. Kolejny krok do przodu by ciągle doskonalić produkcję i poziom oferty firmy. Nasi klienci są bardzo wymagający w kwestiach jakości. Dlatego by sprostać oczekiwaniom pracujemy nad nowym wzornictwem oraz nowymi technikami zdobień. Taki kierunek działań wymaga  najwyższej jakości sprzętu dającego  najtrwalsze i najwyższej jakości metody zdobień na tekstyliach. Po serii kilkuletnich wystaw na krajowych i zagranicznych imprezach targowych podczas których sprawdziliśmy potrzeby klientów, zdecydowałem o inwestycjach w różne rodzaje metod nadruku. Cała drukarnia będzie opierała się na 3 różnych technologiach. Jedną z nich będzie najbardziej nowoczesna wykonywana przez najnowszą maszynę która będzie pierwszą taką maszyną w naszej części Europy.

eudar_kornit.jpg

Drukarka tekstylna izreaelskiego producenta  KORNIT to najnowocześniejsze tego typu urządzenia na rynku. Pierwsza maszyna w naszej części Europy


Planujemy zatrudnić już na starcie co najmniej 15 osób i będą to osoby do nowo budowanego działu handlowego wspierającego kontakt z klientami krajowymi jak i również dział obsługi z rynku europejskiego. Dysponujemy bazą klientów i rozpoznaniem rynku co gwarantuje sukces. W zespole pracować również będą osoby przetwarzające zdjęcia, grafiki i  loga na potrzeby druku. Osoby z dobrą znajomością programów graficznych typu Corel, Photoshop - tu chcemy stworzyć dział z ludzi kreatywnych mających w oku kompozycje,barwę i harmonię obrazu. Oczywiście nie da się wszystkiego wiedzieć od razu i wszystkiego potrafić. Tu przyjdą nam z pomocą fachowcy którzy przeszkolą załogę. Planujemy   uczestnictwo  naszego zespołu w szkoleniach,  ponieważ posiadamy kontakty z fachowcami z branży reklamowej które, pozwolą na rozwój umiejętności.

eudar_druk.jpg

Przykładowe wielobarwne wydruki z maszyny Kornit - Taką jakość gwarantuje tylko maszyna, która w sierpniu zacznie pracować w firmie Eudarcap w Smogorzowie.


Sam jako właściciel firmy w ciągu roku spędzam około 6 tygodni na różnych imprezach targowych: począwszy od europejskich imprez branżowych, po najważniejsze imprezy na rynkach światowych. Daje to możliwość nawiązywania kontaktów dzięki którym można szybko zdobyć wiedzę i doświadczenie…,,bo przecież człowiek uczy się całe życie”.

Będziemy również potrzebowali w firmie osób bezpośrednio zatrudnionych przy produkcji, pakowaniu i wysyłce towarów.
Już niebawem ruszamy a osoby które chcą dołączyć do naszego zespołu zapraszam do składania aplikacji do naszego działu rekrutacji poprzez email : rekrutacja@eudarcap.pl
lub kontakt telefoniczny na numer: 503747790

Można aplikować na stanowiska :
Handlowiec – opiekun Klienta
Zakres obowiązków:
- zadania typowe dla osób działu handlowego
- pozyskiwanie klientów i obsługa zapytań
- utrzymywanie kontaktu i nadzorowanie realizacji pozyskanych zamówień

Grafik komputerowy
Wymagamy znajomości programów graficznych – z naszej strony gwarantujemy specjalistyczne szkolenia pozwalające rozwinąć umiejętności przygotowania plików pod potrzeby naszej produkcji.

Pracownik produkcji
Praca polegająca na obsłudze maszyny i zakładaniu produktu do zadruku.
Z naszej strony gwarantujemy szkolenia które w prosty sposób przybliżą specyfikę pracy na tym stanowisku.

Pracownik –pomoc drukarza
Praca polegająca na przygotowaniu towaru do zadruku, pakowaniu i wysyłaniu towaru do klienta po zakończonym procesie druku.

/Artykuł sponsorowany/


Reklama.Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realadmin_3'@'10.254.34.205' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/themes/ponidzie/partials/galeria/galeria_cfg.inc.php on line 9
Unable to connect to database