Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Plebiscyt 'Przyjazny Dzielnicowy 2018'

Dodał: Milena Data: 2018-04-20 10:54:42 (czytane: 2530)

Trwa Plebiscyt "Przyjazny Dzielnicowy 2018". Zachęcamy do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 maja 2018 roku.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Celem Plebiscytu jest przede wszystkim wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i  profesjonalizmem zawodowym, co skutkowało lub przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu lokalnej społeczności. Plebiscyt ma również wesprzeć wyróżniających się dzielnicowych i zwiększać ich motywację do podejmowania kolejnych działań na rzecz społeczeństwa. Będzie to również szczególne wyróżnienie dla policjantów, których cechuje rzetelność, bezstronność i profesjonalizm w rozwiązywaniu ludzkich problemów, a także otwartość, komunikatywność i wrażliwość w trakcie wyjaśniania zaistniałych konfliktów oraz sporów.

W ramach plebiscytu każda osoba fizyczna, instytucja czy organizacja może przesłać kartę zgłoszeniową listownie na adres Komenda Powiatowa Policji w Busku Zdroju, Al. Mickiewicza 19, 28-100 Busko-Zdrój lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres busko@ki.policja.gov.pl Zgłoszenia do plebiscytu będą przyjmowane do 10 maja 2018 roku i odbędzie się on w dwóch etapach. Pierwszy na szczeblu powiatowym i drugim wojewódzkim. Wtedy też zostanie przyznany tytuł „Przyjazny Dzielnicowy 2018”.

Poniżej przedstawiamy sylwetki dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju, których można zgłosić do Plebiscytu „Przyjazny Dzielnicowy 2018”.


dzielnicowy8.jpg

Dzielnicowy I Rejonu
asp. Michał Adamczyk
Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju

dzielnicowy6.jpg
Dzielnicowy II Rejonu
mł. asp. Martyna Grzegorczyk
Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju

dzielnicowy7.jpg
Dzielnicowy III Rejonu
st. sierż. Marta Jankowska
Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju


dzielnicowy4.jpg
Dzielnicowy V Rejonu
mł. asp. Zdzisław Patalita
Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju


dzielnicowy5.jpg

Dzielnicowy XI Rejonu
st. sierż. Robert Matusik
Rewir Dzielnicowych KPP w Busku - Zdroju

dzielnicowy1.jpg
Dzielnicowy VI Rejonu
asp. Rafał Kosałka
Komisariat Policji w Solcu – Zdroju


dzielnicowy.jpg

Dzielnicowy VII Rejonu
mł. asp. Damian Kozłowski
Komisariat Policji w Solcu – Zdroju

dzielnicowy3.jpg

Dzielnicowy IX Rejonu
st. sierż. Monika Socha
Komisariat Policji w Stopnicy

dzielnicowy2.jpg
Dzielnicowy X Rejonu
st. asp. Dariusz Rasała 
Komisariat Policji w Stopnicy


Do pobrania:

Tagi: przyjazny dzielnicowy   plebiscyt   policja  

Komentarze (3)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.100.134

co tam Dzielnicowy 2018 (2018-04-24 19:28:22)

jako uważny obserwator życia proponuję aby Gliniarzem 100-lecia został policjant z Centralnego Biura Śledczego Policji z Lublina, który będąc w Żabce był świadkiem napadu gdzie 20-letnia siksa wycelowała w sprzedawczynię atrapę pistoletu żądając kasy. Celu nie osiągnęła bo akurat wszedł klient i siksa spieprzyła ze sklepu. A cóż zrobił sowicie wynagradzany oficer - nie uwierzycie: ten przytulający pięć tysięcy złociszy miesięcznie dżentelmen schował się za słupek z piwem i chipsami (dobrze, że żadnego nie wychlał). A pani rzecznik tłumaczyła, że nie miał z sobą pistoleta. Fakt autentyczny - było to około miesiąca temu w Lublinie.

(2018-04-22 18:51:31)

Oczywiście, że pani Marta jest najlepsza.

chulap (2018-04-14 18:26:05)

nie róbcie kpin ,tych ludzi nikt nie zna .Jaki plebiscyt,jaki wybór?

Dodaj komentarz

Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet2_4'@'ajz113.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/config/tv_config.php on line 9
Unable to connect to database