Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Policja poszukuje zaginionego

Dodał: Milena Data: 2018-04-16 14:10:48 (czytane: 1605)

Komenda Powiatowa Policji w Busku – Zdroju poszukuje 47 - letniego mieszkańca gminy Busko-Zdroju. Dariusz Wesołowski w dniu 16 marca 2018 roku wyjechał do pracy na terenie Niemiec. W dniu 1 kwietnia br. zrezygnował z pracy i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju prowadzą poszukiwania zaginionego Dariusza Wesołowskiego. 47 – letni mieszkaniec miejscowości Palonki w gminie Busko – Zdrój, w dniu 16 marca 2018 roku wyjechał do pracy, do miejscowości Mötzow na terenie Niemiec. Zaginiony w dniu 1 kwietnia br. zrezygnował z pracy i zamierzał powrócić do Polski. Po raz ostatni widziany był na dworcu kolejowym w miejscowości Brandenburg, w Niemczech. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, nikt nie wie gdzie aktualnie przebywa. 

d_wesolowski.jpg

Jeśli ktoś widział lub zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Busku – Zdroju pod numerem telefonu 41 378 92 00, numerem alarmowym 997 lub 112 na terenie całego kraju.

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.100.134

Dodaj komentarz

Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet2_4'@'ajz113.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/config/tv_config.php on line 9
Unable to connect to database