Strona startowa

Wiadomości - Kronika policyjna

Świadków zdarzenia prosimy o pomoc

Dodał: Milena Data: 2018-03-01 09:17:12 (czytane: 1799)

W dniu 8 lutego 2018 roku, po godz. 12, na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Winiary, gmina Nowy Korczyn doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd marki Toyota Avensis i ciężarówka marki MAN. W wyniku tego zdarzenia kierujący osobówką doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

W związku z powyższym prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w celu ustalenia okoliczności wypadku. Osoby które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym dochodzenie w tej sprawie, pod numerem telefonu 41 378 92 14.

zderzenie.JPG

zderzenie1.JPG

zderzenie2.JPG
foto: archiwum

Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Busku – Zdroju lub telefonować na całodobowe numery telefonów 41 378 92 00 i 997.

Każda informacja będzie dla nas cenna.

Źródło: KPP w Busku-Zdroju

Reklama.

Tagi: policja   wypadek    

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.196.86.89

Dodaj komentarz

Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet2_4'@'ajz113.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/config/tv_config.php on line 9
Unable to connect to database