Strona startowa

Wiadomości - Kronika policyjna

Zderzenie samochodu ciężarowego z ciągnikiem rolniczym w Koniecmostach

Dodał: Milena Data: 2018-06-21 16:32:04 (czytane: 1886)

We wtorek, 19 czerwca 2018 roku w godzinach nocnych do Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Koniecmosty gmina Wiślica.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Dyżurny do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z JRG PSP Buska-Zdroju. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z ciągnikiem rolniczym. W wyniku zderzenia oba pojazdy znalazły się w rowie. Kierowca samochodu ciężarowego opuścił pojazd samodzielnie nie odnosząc żadnych obrażeń. Kierowca ciągnika rolniczego w momencie zderzenia znajdował się poza pojazdem.


Zdarzenie.JPG

Zdarzenie1_1.JPG

Zdarzenie2.JPG

Działania zastępów Państwowej Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, sprawdzenia pojazdów pod kątem wycieku płynów eksploatacyjnych.

Opracował: kpt. Jarosław Baran
Zdjęcia: KP PSP w Busku-Zdroju

Reklama.

Tagi: zderzenie   wypadek   policja  


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realadmin_3'@'10.254.34.205' (using password: YES) in /home/alfamedia2/ftp/ponidzie.eu/themes/ponidzie/partials/galeria/galeria_cfg.inc.php on line 9
Unable to connect to database